Konum : Anasayfa Neden VRF
Mitsubishi Klima

Neden VRF Klima Sistemleri

1. Hassas Kapasite Kontrolü
V serisinin sahip olduğu eşsiz teknoloji ve tamamı inverter kompresörler ile donatılmış dış üniteler ile %4 - %100 aralığında oransal kapasite kontrolü yapılır.


2. Daha Fazla Enerji Kontrolü
DC Inverter kompresör kontrolü ve geliştirilmiş ısı eşanjör performansı sayesinde sektördeki en üst COP seviyeleri ve yüksek enerji tasarrufu elde edilmiştir. 8 HP modeli için soğutmada 3.93 ve ısıtmada 4.18 COP değerleri ile sektördeki en üst seviyeye ulaşılmıştır.

 
3. Ultra Kompakt Tasarım
8HP’den 24HP’ye kadar tek dış ünite ile çözüm ve standart 0.972 m2 taban alanı ile rakipsiz montaj kolaylığı sağlanmıştır. Kompakt tasarımı sayesinde tek bir modül ile sektörün en yüksek kapasite (68 kW) değerine ulaşılmıştır.


4. Benzersiz Çözümler
Geniş iç ünite yelpazesi (74 model) ve sektörün en ince (18cm) kanallı tip kliması ile benzersiz tasarım imkanları sunar.


5. Daha Küçük Boru Çapları
Ozon dostu soğutucu akışkan R 410 A gazının kullanılmasıyla daha küçük çaplı bakır boru kullanımı ve düşük maliyetli borulama mümkün olmuştur.


6. Esnek Borulama Teknolojisi
Küçük çapta boru kullanılmasına bağlı olarak soğutucu akışkan kullanımının azaltılması, bunun sonucunda da uzun borulama (160 m) ve yüksek toplam boru uzunluğu (510 m) mesafesi sayesinde, tasarım esnekliği sağlanmıştır.


7. Maksimum Çalışma Koşulları
-20 oC’de ısıtma ve +43 oC’de soğutma yapabilme özellikleri ile zorlu çalışma şartlarında bile kesintisiz konfor sunar.


8. Kolay Kullanım
Otellerden iş merkezlerine, villalardan rezidanslara kadar çeşitli büyüklükteki yapılarda, farklı yönetim ihtiyaçlarını karşılayan kullanıcı dostu gelişmiş kontrol sistemleri ile donatılmıştır.


9. Maksimum Güvenirlik ve Uzun Ömür
Kompresörlerin rotasyonlu çalıştırılarak çalışma sürelerinin eşitlenmesi ile gereksiz yüklenmeler ortadan kalkar ve kompresörün kullanım ömrü artar. Inverter kompresörler kullanıldığı için, rotasyon sırasında aşırı yük oluşması önlenir. Böylece dış ünitelerin ve kompresörlerin ömürleri standart VRF sistemlerinden daha uzun olmaktadır.


10. Yedekleme Fonksiyonu
Dış ünitelerde birden fazla kompresör bulunduğu için herhangi bir kompresörün arızalanması durumunda diğer kompresör veya diğer modüler acil durum çalışmasına devam ederek yedekleme çalışması yaparlar. Böylece muhtemel arızalar giderilene kadar konfor şartlarının devamlılığı sağlanır

 

Pdm (DC İnverter) ve RM (Dijital İnverter) serileri modüler Vrf klima sistemleri olup dört ana modülün birlikte bağlanmasına imkan vermektedir. Ve tek gövde de 72 HP (201 KW) kapasiteye kadar ulaşabilmektedir. Gelişmiş kontrol sistemi sayesinde dış ünitelerin birbirinden farkı bulunmamaktadır. Ve master ünite veya yardımcı ünite atamasına gerek yoktur. Yüksek verimli DC İnverter fan motorları sayesinde dış üniteler daha yüksek verimliliğe ulaşırken cihazların ses seviyeleri önemli oranda düşmektedir. 

VRF Klima

VRF Klima

Toshiba VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima İçin 10 Neden

1. Hassas Kapasite Kontrolü
2. Daha Fazla Enerji Kontrolü
3. Ultra Kompakt Tasarım
4. Benzersiz Çözümler
5. Daha Küçük Boru Çapları
6. Esnek Borulama Teknolojisi
7. Maksimum Çalışma Koşulları
8. Kolay Kullanım
9. Maksimum Güvenirlik ve Uzun Ömür
10. Yedekleme Fonksiyonu

VRF Klima sistem avantajları hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Klima Servisi

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 31 ziyaretçi çevrimiçi

İstanbul geneline yayılmış tamamı TSE belgeli klima servislerimiz ile 7/24 klima servisi hizmeti vermektedir

Vrf Klima Fiyatları

VRF Klima Fiyatları
Davlumbaz Klima

Hassas Kapasite Kontrolü

Eşsiz teknoloji ve tamamı inverter kompresörler ile donatılmış dış üniteler ile %4 - %100 aralığında oransal kapasite kontrolü yapılır.

Maksimum Güvenirlik ve Uzun Ömür

Kompresörlerin rotasyonlu çalıştırılarak çalışma sürelerinin eşitlenmesi ile gereksiz yüklenmeler ortadan kalkar, kompresörün kullanım ömrü artar.

A Sınıf Sistemler

ASınıf cihazlar daha fazla konforu inverter teknolojisi ve değişken gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu ile birlikte sunar.