Konum : Anasayfa General
Mitsubishi Klima

General VRF Klima Sistemleri - VRF Klima Fiyatları - Satış, Montaj, Bakım, Arıza

VRF Klima Sistemleri

FUJITSU GENERAL LIMITED AIRSTAGE V SERISI VRF SİSTEMLERİ


24 yıldır iklimlendirme sektörünün önde gelen firmalarından İklimsa, dünya klima sektörünün büyük oyuncularından ve Avrupa split klima pazar lideri Fujitsu General Limited firması ile işbirliği yaparak geniş ürün gamına General marka VRF sistemlerini de ekledi.


Airstage V serisi ile VRF sektöründe bulunan General markası, klima sektörünün önde gelen Japon firmalarından biri olmakla beraber, split grubunda Avrupa’da birçok ülkede lider konumda bulunmaktadır. Çevre dostu R410A gaza sahip, DC inverter kontrolü ile yüksek performans değerlerine ulaşılan Airstage V serisi, kullanıcılara 11 ayrı tip; 50 farklı iç ünite modeli ile seçim özgürlüğü sunmaktadır. % 50 - % 150 kapasite aralıklarında iç ünite bağlanma oranlarına sahip olan sistem, bu yüksek aralık sayesinde otel, plaza, hastane gibi değişken ihtiyaçların fazla olduğu mekanlarda, aynı dış üniteye daha çok sayıda iç ünite bağlama imkanı sunarak, yatırım maliyetlerinde önemli avantajlar sağlamaktadır. -15 C dış ortam sıcaklığında soğutma; -20 C dış ortam sıcaklığında ısıtma yapabilme yeteneği ile sektördeki en üst değerler içerisinde yer alırken, Türkiye’nin her köşesinde 4 mevsim kullanıma imkan sağlamaktadır. Birbirinden en uzak dış ve iç ünite arası mesafenin 150 m.’ye kadar ulaşabilmesi tasarımcıya önemli esneklik sağlarken, ilk branşmandan sonra her bir yöne 60m’ye kadar tesisat uygulaması mümkündür.


Çok geniş kontrol seçeneklerine sahip Airstage V serisi kablolu veya kablosuz uzaktan kumandalar ile bireysel kontroller sağlarken, 16 adede kadar iç ünite grubunu kontrol edebilen grup kumanda ve 400 adetlik iç ünite grubunu aynı anda tek bir noktadan kontrol imkanı sağlayan merkezi kumanda ile son kullanıcılara, proje mühendislerine geniş seçim imkanları sağlamaktadır. Sistemin kullanıldığı binaya kurulacak bir bilgisayar ile PC üzerinden tüm iklimlendirme değerleri kontol altına alınabilirken, arzu edildiğinde kurulacak alt yapı ile sisteme uzaktan erişim de sağlanmaktadır. PC kontrol sistemi ile iç ünitelerin her birinin veya iç ünite grubunun elektrik sarfiyatları paylaştırılabilmektedir. Bu sayede toplu konut, ayrı kullanıcılara sahip iş merkezleri gibi çok kullanıcılı binalarda da VRF sisteminin kullanılması pratik hale gelmektedir.

Kurulmuş olan General Airstage VRF Sistemi iletişim hattının herhangi bir noktasından alınan sinyallerin bilgisayara aktarılması ile sistem üzerindeki tüm değerler, Servis Programı yardımı ile PC üzerinden takip edilebilmektedir.

General VRF Klimalar uygun ödeme koşulları, peşin fiyatına 12 taksit seçenekleri ile satış merkezlerimizde GÜNCEL FİYAT LİSTELERİ. Daikin Klima satış montaj ve bakım hizmetlerini uzman kadrosu, güleryüzlü servis anlayışı, uygun fiyat seçenekleri ucuz ve cazip kampanyalı fiyat listeleriyle sizleri bekliyoruz.

VRF Klimalarını projelendirmek, teknik detaylarını öğrenmek ve fiyatları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Çağrı Merkezimiz : 444 1 156

 

Pdm (DC İnverter) ve RM (Dijital İnverter) serileri modüler Vrf klima sistemleri olup dört ana modülün birlikte bağlanmasına imkan vermektedir. Ve tek gövde de 72 HP (201 KW) kapasiteye kadar ulaşabilmektedir. Gelişmiş kontrol sistemi sayesinde dış ünitelerin birbirinden farkı bulunmamaktadır. Ve master ünite veya yardımcı ünite atamasına gerek yoktur. Yüksek verimli DC İnverter fan motorları sayesinde dış üniteler daha yüksek verimliliğe ulaşırken cihazların ses seviyeleri önemli oranda düşmektedir. 

VRF Klima

VRF Klima

Toshiba VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima İçin 10 Neden

1. Hassas Kapasite Kontrolü
2. Daha Fazla Enerji Kontrolü
3. Ultra Kompakt Tasarım
4. Benzersiz Çözümler
5. Daha Küçük Boru Çapları
6. Esnek Borulama Teknolojisi
7. Maksimum Çalışma Koşulları
8. Kolay Kullanım
9. Maksimum Güvenirlik ve Uzun Ömür
10. Yedekleme Fonksiyonu

VRF Klima sistem avantajları hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Klima Servisi

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 3 ziyaretçi çevrimiçi

İstanbul geneline yayılmış tamamı TSE belgeli klima servislerimiz ile 7/24 klima servisi hizmeti vermektedir

Vrf Klima Fiyatları

VRF Klima Fiyatları
Davlumbaz Klima

Hassas Kapasite Kontrolü

Eşsiz teknoloji ve tamamı inverter kompresörler ile donatılmış dış üniteler ile %4 - %100 aralığında oransal kapasite kontrolü yapılır.

Maksimum Güvenirlik ve Uzun Ömür

Kompresörlerin rotasyonlu çalıştırılarak çalışma sürelerinin eşitlenmesi ile gereksiz yüklenmeler ortadan kalkar, kompresörün kullanım ömrü artar.

A Sınıf Sistemler

ASınıf cihazlar daha fazla konforu inverter teknolojisi ve değişken gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu ile birlikte sunar.