Konum : Anasayfa Toshiba
Mitsubishi Klima

Toshiba VRF Klima Sistemleri - VRF Klima Fiyatları - Satış, Montaj, Bakım, Arıza

Toshiba VRF Klima Sistemleri
En ileri teknolojili merkezi klima sistemi olan VRF Klima Sistemi, daha fazla konforu inverter teknolojisi ve değişken gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu ile birlikte sunar. Çevreye maksimum özen ve saygı gösteren, enerji tasarrufuna odaklanmış, gelişmiş uygulama esnekliği ve esneklikten gelen serbestlikle ve modüler yapısıyla çok katlı bir binadan , bir tek villaya kadar  yeni yapılan veya mevcut her türlü yapıda tam bağımsız kontrol imkanı vermektedir.Günümüzde bilindik ısıtma ve klima sistemlerinin yerini hızla almaya başlayan VRF Klima Sistemi ülkemizde de sektörde hak ettiği yeri almaya başlamıştır.

TOSHIBA SMMS VRF Klima
Yüksek Performans ve Enerji Tasarrufu
SMMS VRF Klima sistemi R410A soğutucu ile çalışır ve tüm dış ünitelerinde en son inverter teknolojisini kullanır. SMMS, rakipsiz bir Toshiba teknolojisi ile her dış ünitede çift inverterli kompresöre sahiptir. 48 iç üniteye kadar bağlantı yapılabilen sistemler, soğutma kapasite aralığı 14 - 135 kW iken, ısıtma modunda 16 - 150 kW’tır.

TOSHIBA SHRM VRF Klima
Eş Zamanlı Isıtma ve Soğutma
Üç borulu SHRM VRF Klima sistemi farklı bölge ve odalarda eş zamanlı ısıtma ve soğutma sağlama özelliğine sahiptir. İhtiyaç duyulan tüm gereksinimler karşılanırken, yüksek COP değerleri ile de elektrik tasarrufu sağlarlar. SHRM modelleri 22,4-84 kw arasında soğutma, 25-95 kw arasında ısıtma kapasitelerine sahiptir. 13 tipte, 81 farklı kapasitede iç ünite seçeneğine sahiptir.

TOSHIBA Mini SMMS VRF Klima
Esneklik ve Konfor
MiNi SMMS VRF Klima sistemi, estetik görünüm ve sessiz çalışmanın ön planda tutulduğu, mağaza, ofis, otel ve büyük binalar gibi farklı ticari mekanlarda, konut ve villalarda en  iyi performansı sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.MiNi SMMS VRF Klima sistemi küçük boyutları sayesinde her alana kolayca monte edilebilir.


Toshiba VRF Klimalar uygun ödeme koşulları, peşin fiyatına 12 taksit seçenekleri ile satış merkezlerimizde GÜNCEL FİYAT LİSTELERİ.
Toshiba Klima satış montaj ve bakım hizmetlerini uzman kadrosu, güleryüzlü servis anlayışı, uygun fiyat seçenekleri ucuz ve cazip kampanyalı fiyat listeleriyle sizleri bekliyoruz.

 

Pdm (DC İnverter) ve RM (Dijital İnverter) serileri modüler Vrf klima sistemleri olup dört ana modülün birlikte bağlanmasına imkan vermektedir. Ve tek gövde de 72 HP (201 KW) kapasiteye kadar ulaşabilmektedir. Gelişmiş kontrol sistemi sayesinde dış ünitelerin birbirinden farkı bulunmamaktadır. Ve master ünite veya yardımcı ünite atamasına gerek yoktur. Yüksek verimli DC İnverter fan motorları sayesinde dış üniteler daha yüksek verimliliğe ulaşırken cihazların ses seviyeleri önemli oranda düşmektedir. 

VRF Klima

VRF Klima

Toshiba VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima İçin 10 Neden

1. Hassas Kapasite Kontrolü
2. Daha Fazla Enerji Kontrolü
3. Ultra Kompakt Tasarım
4. Benzersiz Çözümler
5. Daha Küçük Boru Çapları
6. Esnek Borulama Teknolojisi
7. Maksimum Çalışma Koşulları
8. Kolay Kullanım
9. Maksimum Güvenirlik ve Uzun Ömür
10. Yedekleme Fonksiyonu

VRF Klima sistem avantajları hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Klima Servisi

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 15 ziyaretçi çevrimiçi

İstanbul geneline yayılmış tamamı TSE belgeli klima servislerimiz ile 7/24 klima servisi hizmeti vermektedir

Vrf Klima Fiyatları

VRF Klima Fiyatları
Davlumbaz Klima

Hassas Kapasite Kontrolü

Eşsiz teknoloji ve tamamı inverter kompresörler ile donatılmış dış üniteler ile %4 - %100 aralığında oransal kapasite kontrolü yapılır.

Maksimum Güvenirlik ve Uzun Ömür

Kompresörlerin rotasyonlu çalıştırılarak çalışma sürelerinin eşitlenmesi ile gereksiz yüklenmeler ortadan kalkar, kompresörün kullanım ömrü artar.

A Sınıf Sistemler

ASınıf cihazlar daha fazla konforu inverter teknolojisi ve değişken gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu ile birlikte sunar.