Konum : Anasayfa Midea
Mitsubishi Klima

Midea VRF Klima Sistemleri - VRF Klima Fiyatları - Satış, Montaj, Bakım, Arıza

Neden Midea VRF Klima Sistemleri

 • Esnek tasarım
 • İhtiyaca göre ünite seçimi
 • Duvara, tavana veya yere monte edilebilen alternatif seçenekler
 • Düşük enerji tüketimi
 • Yüksek COP
 • Yeni nesil R410A soğutucu akışkan ile maksimum verimlilik
 • 1000 m’ye kadar borulama imkanı
 • %10-%100 arası kapasite kontrolü
 • Sessiz mod ve düşük ses seviyesi
 • Zengin kontrol sistemi seçenekleri

13 Farklı Tip, 75 Farklı Model
Geniş kapasite ve model gerektiren her tür uygulamaya olanak sağlamaktadır. Tüm iç ünitelerin performansları maksimum düzeyde, ses seviyeleri düşük, hava debileri optimize edilmiştir. Küçük boyutları sayesinde montaj süresi kısa, maliyetleri ekonomiktir. İç ünitelerdeki bu çeşitlilik sayesinde mükemmel bir iklimlendirme oluşturulur ve kullanıcılara en iyi seçenek sunulur.

Midea VRF sistemleri, enerji tasarrufunun önemli olduğu projelerde ve mekanlarda kullanılmaktadır. Çoğunlukla iş merkezleri, oteller, hastanelerin yönetim binaları ve hasta odaları, restoranlar ve toplantı salonlarında tercih edilen bir sistemdir. Sessiz çalışma özelliği sayesinde konut iklimlendirmelerinde de önemli bir çözüm ortağıdır.

Ofisler / İş Merkezleri
İklimlendirilecek alan küçük veya büyük farklı hacimlere göre ayrılıp, her bölüm için farklı iç ünite seçeneği tercih edilebilmektedir. Midea VRF sistemlerinin verimliliği ve sadeliği bu sistemleri mükemmel bir yatırıma dönüştürmektedir.

Oteller
İnsana ve çevreye değer veren VRF sistemler otellerde çok fazla tercih edilir. Bunun sebebi enerji tasarrufu ile yatırımın geri dönüş süresinin kısaltılabilir olmasıdır. Diğer bir avantajı da tek bir soğutucu devresine 64 adet iç ünite monte edildiği için birden çok ünitenin minimum çalışma seviyesinde tutulabilmesi ve kolay kontrol edilebilir olmasıdır. Bu sistem aynı anda ısıtma ve soğutma gerektiren çift yönlü binalar için de enerji tasarrufu sağlar ve prestijli uygulamalarda güvenilir bir sistem olarak ideal bir çözüm sunar.

Konutlar
Isıtma ve soğutma seçenekleri ve estetik tasarımı ile konutlar için hem ekonomik hem de esnek çözümler sunmaktadır. İç ünite seçeneklerindeki çok sayıda alternatif ve tek bir dış üniteye çok sayıda iç ünite bağlanabilme özelliği ile konutların hava kalitesini estetiği bozmadan sağlayabilmektedir. Midea klima Mini VRF ürünleri konutlarda ekonomik ve basit çözümler sağlar.

Digital Scroll Teknolojisi
Bu teknoloji Digital Scroll kompresör içerir. Kompresörler soğutucu gaz debisini ihtiyaca göre ayarlamaktadır. Yüksek verimliliği sağlayan bu teknoloji endüstride en çok tercih edilen sistemdir. 5 temel dış ünite vardır ve bu üniteler serbestçe kombine edilebilir. Sırayla kapasite artışlarına göre 8 HP’den başlayıp 2 HP artarak devam eder. Maksimum kapasite 64 HP değerindedir. Bir dış üniteye 64 adede kadar iç ünite bağlanabilir.
PMW Selenoid vana ile her bir iç ünitenin ihtiyaç duyduğu kapasiteye göre soğutucu gaz akışkan miktarı ayarlanır. Düşük yüklerde daha az enerji sarfiyatı sağlayan teknolojisi ile arzu edilen sıcaklık sabit tutulur ve konfor sağlanır.

Elektromanyetik Etki Oluşturmaz Midea VRF Sistem
Dijital Scroll sistemi elektromanyetik etki oluşturmaz, çünkü kompresörün yüklenmesi ya da boşaltımı yalnız mekanik hareketlerden oluşur. Bu ayrıcalık sayesinde Digital Scroll sistemi özellikle hastaneler, telekomünikasyon şirketleri, enerji istasyonları ve her türlü bilimsel laboratuvara uygulanması çok daha avantajlıdır.

Digital Scroll Kompresör Özellikleri
%10-%100 aralığında oransal kontrol yapabilir. Uzun ömürlüdür. PMG Selenoid vanası ortalama olarak 40 milyar kez açıp kapama yapabilir. Bu da 30 yıllık kullanım ömrüne eşdeğerdir.
Aksiyal hareketli yatak teknolojisi sayesinde kompresör dayanımı verimi arttırılmıştır.

Uzun Borulama, Yüksek Kot Farkı
Yeni nesil Midea VRF sistemleri Digital Scroll ve Inverter ünitelerde uzun borulama mesafesi, yüksek kot farkına imkan verir. Dijital Scroll sistemi yağ seperatörü ve yağ çevrim ekipmanı gerektirmeyen tek sistemdir. Yükleme durumundayken soğutucu akışkanın hızı yağı kompresöre geri taşımak için yeterlidir. Boşaltım durumunda ise soğutucu akışkan dışarı pompalanmaz, kompresörün dışına yağ çıkmaz.

Eş Zamanlı Soğutma ve Isıtma
Büyük ölçekli binalarda genellikle bazı odalar soğutulurken diğerlerinin ısıtılması gereken çok sayıda alanlar bulunur. Geleneksel A/C sistemler yalnız soğuturken veya ısıtırken, ısı geri kazanımlı ünitelerde eş zamanlı olarak soğutma ve ısıtma gerçekleştirilir.

Isı Geri Kazanımı ile Taze Hava
VRF klima sistemler ısı geri kazanım cihazları ile bağlantılı çalışabilir. Enerji tasarrufu ve yüksek verimlilik elde etme, düşük ses seviyesi özelliklerine sahip bu üniteler ile sürekli taze hava ihtiyacı karşılanmış olur.

13 Farklı Tip, 75 Farklı Model
Geniş kapasite ve model gerektiren her tür uygulamaya olanak sağlamaktadır. Tüm iç ünitelerin performansları maksimum düzeyde, ses seviyeleri düşük, hava debileri optimize edilmiştir. Küçük boyutları sayesinde montaj süresi kısa, maliyetleri ekonomiktir. İç ünitelerdeki bu çeşitlilik sayesinde mükemmel bir iklimlendirme oluşturulur ve kullanıcılara en iyi seçenek sunulur.

Zarif Tasarım, Kolay Kurulum
Dış ünite kompakt ve taşınabilirdir. Tamamlanmış binalarda dahi standart asansör kullanımı ile sistemin uygulaması yapılabilir. Tüm sistemin kurulumu için gerekli alan son derece azdır. Klasik soğutma sistemlerinin kullanılamadığı mekanlar için bire bir çözümdür.

Midea VRF Inverter Teknolojisi
8HP'den 64 HP'ye kadar kapasiteleri olan yeni nesil inverter serileri yüksek verim sağlamaktadır. Geliştirilmiş DC inverter teknolojisi ile diğer AC inverter cihazlarına göre daha az enerji tüketimine sahiptir. R410A soğutucu gazı kullanılmaktadır. Bu gaz ozon tabakasına zarar vermez, enerji verimliliğine katkıda bulunur, performansı arttırır ve daha düşük basınçta çalışır.

Uzun Borulama, Yüksek Kot Farkı
Yeni nesil Midea VRF sistemleri Inverter ünitelerde uzun borulama mesafesi, yüksek kot farkına imkan verir.

MİNİ VRF

 • 2.2 kW dan 14 kW'a kadar 8 farklı tip de toplam 50 model iç ünite ile konut ve küçük ticari birimlerin klimatize edilmesinde geniş çözüm imkanı sağlar.
 • Tek soğutucu gaz hattı ile iç ve dış ünitelerin bağlantısı sağlanır.
Dış mekanlarda çoklu üniteler yerine tek bir ünite ile bina dış görünümünü bozmadan mekandan kazanabilirsiniz.

Midea VRF Klimalar uygun ödeme koşulları, peşin fiyatına 12 taksit seçenekleri ile satış merkezlerimizde GÜNCEL FİYAT LİSTELERİ. Midea VRF Klima satış montaj ve bakım hizmetlerini uzman kadrosu, güleryüzlü servis anlayışı, uygun fiyat seçenekleri ucuz ve cazip kampanyalı fiyat listeleriyle sizleri bekliyoruz.

 

Pdm (DC İnverter) ve RM (Dijital İnverter) serileri modüler Vrf klima sistemleri olup dört ana modülün birlikte bağlanmasına imkan vermektedir. Ve tek gövde de 72 HP (201 KW) kapasiteye kadar ulaşabilmektedir. Gelişmiş kontrol sistemi sayesinde dış ünitelerin birbirinden farkı bulunmamaktadır. Ve master ünite veya yardımcı ünite atamasına gerek yoktur. Yüksek verimli DC İnverter fan motorları sayesinde dış üniteler daha yüksek verimliliğe ulaşırken cihazların ses seviyeleri önemli oranda düşmektedir. 

VRF Klima

VRF Klima

Toshiba VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima İçin 10 Neden

1. Hassas Kapasite Kontrolü
2. Daha Fazla Enerji Kontrolü
3. Ultra Kompakt Tasarım
4. Benzersiz Çözümler
5. Daha Küçük Boru Çapları
6. Esnek Borulama Teknolojisi
7. Maksimum Çalışma Koşulları
8. Kolay Kullanım
9. Maksimum Güvenirlik ve Uzun Ömür
10. Yedekleme Fonksiyonu

VRF Klima sistem avantajları hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Klima Servisi

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 13 ziyaretçi çevrimiçi

İstanbul geneline yayılmış tamamı TSE belgeli klima servislerimiz ile 7/24 klima servisi hizmeti vermektedir

Vrf Klima Fiyatları

VRF Klima Fiyatları
Davlumbaz Klima

Hassas Kapasite Kontrolü

Eşsiz teknoloji ve tamamı inverter kompresörler ile donatılmış dış üniteler ile %4 - %100 aralığında oransal kapasite kontrolü yapılır.

Maksimum Güvenirlik ve Uzun Ömür

Kompresörlerin rotasyonlu çalıştırılarak çalışma sürelerinin eşitlenmesi ile gereksiz yüklenmeler ortadan kalkar, kompresörün kullanım ömrü artar.

A Sınıf Sistemler

ASınıf cihazlar daha fazla konforu inverter teknolojisi ve değişken gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu ile birlikte sunar.