Konum : Anasayfa Hitachi
Mitsubishi Klima

Hitachi VRF Klima Sistemleri - VRF Klima Fiyatları - Satış, Montaj, Bakım, Arıza

Değişken debili soğutucu akışkan sistemi olarak da ifade edilen Hitachi VRF Klima sistemler, konut  ve ticari ortamlara yönelik geliştirilen merkezi klima sistemleridir. İçerdiği şebeke kontrol ve akıllı inverter teknolojisi ile standart klima sistemlerinin ötesinde üstün teknoloji ürünü bir çözümdür.

Hitachi VRF sistemler, enerji tasarrufunun öncelikli olduğu alışveriş merkezleri, plazalar, ofisler,  oteller v.b mekanlarda ısıtma ve soğutma amaçlı tercih edilmektedir. Konut ve villalarda da VRF sistemler kullanılmaktadır.  Isıtma ve soğutma ihtiyacının karşılanmasında, esnek iç ünite seçenekleri sayesinde tüm mekanlara uyum sağlamaktır.     

Bir dış üniteye 48 adete kadar iç ünitenin bağlanmasına imkan veren Hitachi VRF sisteminde iç mekan üniteleri senkronize ya da ayrı ayrı çalışabilmektedir.

Bir dış üniteye bağlanan iç ünitelerin kapasitelerinin toplamı kullanılan dış ünite kapasitesinden %35 daha fazla olabilir. Bu da dış ünite kapasitesinin daha verimli kullanılmasını sağlar. Ayrıca bir dış üniteye 12 farklı modelde iç ünite bağlanabilme özelliği bulunmaktadır.

Yüksek verimli fan ve DC fan motoruna sahip yeni tip fan kullanımıyla verimlilikte artış sağlanmıştır.
Çok yönlü ısı eşanjörü tasarımı sayesinde daha iyi hava akış dağılımı, buzlanmaya karşı dayanıklılık ve verim artışı sağlamıştır.       
          
Dış Ünite
Inverter sürücülü DC kompresör kullanımıyla verim arttırılmıştır.  Inverter kontrol iki kompresöre de uygulanarak, daha konforlu bir iklimlendirme sağlanıp kompresörün çalışması için gerekli akımın önemli oranda düşürülmesi sağlanmıştır.

Kompresörlerin ilk devreye girmesi için gerekli akım önemli derecede düşürülmüştür.   Kompresör sayısı azaltılmış olup, çalışma saatleri eşitlenmiştir. (14 HP ya da daha büyük kapasiteler için)
         
Yüksek ve alçak basınç korumaları sayesinde yüksek/ alçak basınç kontrolü sağlanmıştır.  
        
Mekanik bir bölme oluşturularak, ünitenin arka kısmındaki kompresör gürültüsü azaltılmıştır.
         
Ünite tabanla birleştirilerek tahta paletler paketlemede kullanım dışı bırakılmıştır. Böylece kurulum sırasında oluşacak atık parçalarla uğraşılmasına gerek kalmamıştır.  
          
Fanların yukarı doğru üflemesi sağlanarak ve kondenserin yüzey alanı arttırılarak verim artışı sağlanmıştır.  
        
Isı eşanjörleri ünitenin alt kısmına uzanmadıkları için, kar kümelenmelerine maruz kalınsa bile buzlanma eğilimi düşüktür.  
       
Arka kısımdan ön kısıma olan ısı eşanjörü boru bağlantısı için bir hareket boşluğu bırakılmıştır, bu sayede bakım ve onarım işlemleri daha kolay yapılabilir hale gelmiştir.  
         
Mekanik bölüm ile fan bölümünün birbirinden bağımsız olması sonucunda, panel yerinden çıkartılarak kolay servis verilebilir hale gelmiştir.  
            
Arka kısımdaki borulama boşluğunun arttırılması sayesinde borulama daha kolay yapılabilir hale gelmiştir.


Hitachi VRF Klimalar uygun ödeme koşulları, peşin fiyatına 12 taksit seçenekleri ile satış merkezlerimizde GÜNCEL FİYAT LİSTELERİ.
Hitachi Klima satış montaj ve bakım hizmetlerini uzman kadrosu, güleryüzlü servis anlayışı, uygun fiyat seçenekleri ucuz ve cazip kampanyalı fiyat listeleriyle sizleri bekliyoruz.

 

Pdm (DC İnverter) ve RM (Dijital İnverter) serileri modüler Vrf klima sistemleri olup dört ana modülün birlikte bağlanmasına imkan vermektedir. Ve tek gövde de 72 HP (201 KW) kapasiteye kadar ulaşabilmektedir. Gelişmiş kontrol sistemi sayesinde dış ünitelerin birbirinden farkı bulunmamaktadır. Ve master ünite veya yardımcı ünite atamasına gerek yoktur. Yüksek verimli DC İnverter fan motorları sayesinde dış üniteler daha yüksek verimliliğe ulaşırken cihazların ses seviyeleri önemli oranda düşmektedir. 

VRF Klima

VRF Klima

Toshiba VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima İçin 10 Neden

1. Hassas Kapasite Kontrolü
2. Daha Fazla Enerji Kontrolü
3. Ultra Kompakt Tasarım
4. Benzersiz Çözümler
5. Daha Küçük Boru Çapları
6. Esnek Borulama Teknolojisi
7. Maksimum Çalışma Koşulları
8. Kolay Kullanım
9. Maksimum Güvenirlik ve Uzun Ömür
10. Yedekleme Fonksiyonu

VRF Klima sistem avantajları hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Klima Servisi

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 12 ziyaretçi çevrimiçi

İstanbul geneline yayılmış tamamı TSE belgeli klima servislerimiz ile 7/24 klima servisi hizmeti vermektedir

Vrf Klima Fiyatları

VRF Klima Fiyatları
Davlumbaz Klima

Hassas Kapasite Kontrolü

Eşsiz teknoloji ve tamamı inverter kompresörler ile donatılmış dış üniteler ile %4 - %100 aralığında oransal kapasite kontrolü yapılır.

Maksimum Güvenirlik ve Uzun Ömür

Kompresörlerin rotasyonlu çalıştırılarak çalışma sürelerinin eşitlenmesi ile gereksiz yüklenmeler ortadan kalkar, kompresörün kullanım ömrü artar.

A Sınıf Sistemler

ASınıf cihazlar daha fazla konforu inverter teknolojisi ve değişken gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu ile birlikte sunar.