Konum : Anasayfa Daikin
Mitsubishi Klima

Daikin VRV Klima Sistemleri - VRV Klima Fiyatları - Satış, Montaj, Bakım, Arıza

Daikin VRV Klima Sistemleri

Benzersiz Teknolojisi ile Daikin'ın "akıllı merkezi klima sistemi" şeklinde adlandırdığı VRV III Klima sistemleri, yeni veya eski, küçük binalardan büyük binalara tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Daikin'ın Süper Kablolama Sistemi sayesinde, tüm sistemi iç dış ünite arasındaki kablolar yardımı ile kontrol etmek mümkündür.


Isıtma -15°C'ye varan dış sıcaklıklarda sürekli çalışır:

Daikin'ın düşük ortam sıcaklıklarında performansı yükselten teknolojisi sayesinde, dış üniteler -15°C'ye varan dış sıcaklıklarda ısıtmayı gerçekleştirerek soğuk bölgelerde klimatizasyonu sağlamaktadır.

Tüm binanın klima sisteminin kontrolü:

Büyüklüğü ne olursa olsun (plaza, otel, hastane, fabrika) tüm binanin klima sistemi Daikin VRV III ile tek bir merkezden kontrol edilebilir. Üstelik HRV gibi diger çesitli klimatizasyon ekipmanlari ile uyumu çok kolaydir. 2 km'ye kadar kablolama yapilabilmekte ve yeni eklemelere müsaade etmektedir.
 

Tam Esneklik:

VRV II sistem her odanın klimasının bağımsız bir kontrolü olması sayesinde, farklı kat hatta odaların değişik müşterilere kiralanabilmesini mümkün kılar. Daikin VRV Teknolojisi verimli ve otomatik olarak farklı büyüklüklerdeki mekanlara ait iç ünitelerin bağımsız kontorünü yapabildiği için, konforlu çalışma ve yaşam ortamı sunar.


Daikin VRV Klimalar uygun ödeme koşulları, peşin fiyatına 12 taksit seçenekleri ile satış merkezlerimizde GÜNCEL FİYAT LİSTELERİ. Daikin Klima satış montaj ve bakım hizmetlerini uzman kadrosu, güleryüzlü servis anlayışı, uygun fiyat seçenekleri ucuz ve cazip kampanyalı fiyat listeleriyle sizleri bekliyoruz.

 

Pdm (DC İnverter) ve RM (Dijital İnverter) serileri modüler Vrf klima sistemleri olup dört ana modülün birlikte bağlanmasına imkan vermektedir. Ve tek gövde de 72 HP (201 KW) kapasiteye kadar ulaşabilmektedir. Gelişmiş kontrol sistemi sayesinde dış ünitelerin birbirinden farkı bulunmamaktadır. Ve master ünite veya yardımcı ünite atamasına gerek yoktur. Yüksek verimli DC İnverter fan motorları sayesinde dış üniteler daha yüksek verimliliğe ulaşırken cihazların ses seviyeleri önemli oranda düşmektedir. 

VRF Klima

VRF Klima

Toshiba VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima

VRF Klima İçin 10 Neden

1. Hassas Kapasite Kontrolü
2. Daha Fazla Enerji Kontrolü
3. Ultra Kompakt Tasarım
4. Benzersiz Çözümler
5. Daha Küçük Boru Çapları
6. Esnek Borulama Teknolojisi
7. Maksimum Çalışma Koşulları
8. Kolay Kullanım
9. Maksimum Güvenirlik ve Uzun Ömür
10. Yedekleme Fonksiyonu

VRF Klima sistem avantajları hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Klima Servisi

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 25 ziyaretçi çevrimiçi

İstanbul geneline yayılmış tamamı TSE belgeli klima servislerimiz ile 7/24 klima servisi hizmeti vermektedir

Vrf Klima Fiyatları

VRF Klima Fiyatları
Davlumbaz Klima

Hassas Kapasite Kontrolü

Eşsiz teknoloji ve tamamı inverter kompresörler ile donatılmış dış üniteler ile %4 - %100 aralığında oransal kapasite kontrolü yapılır.

Maksimum Güvenirlik ve Uzun Ömür

Kompresörlerin rotasyonlu çalıştırılarak çalışma sürelerinin eşitlenmesi ile gereksiz yüklenmeler ortadan kalkar, kompresörün kullanım ömrü artar.

A Sınıf Sistemler

ASınıf cihazlar daha fazla konforu inverter teknolojisi ve değişken gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu ile birlikte sunar.